nieuws

WOUDSCHOTEN RONDT LAATSTE FASE VERBOUWING AF

De afgelopen vier jaar heeft Woudschoten Hotel & Conferentiecentrum niet stilgezeten. Nadat in 2009 de nieuwe vleugel werd geopend gingen we verder met ontwikkelen. Alle openbare ruimten, zalen en hotelkamers  zijn vernieuwd, opgefrist en gemoderniseerd. Nu de laatste 50 hotelkamers ook zijn gerestyled is de cirkel rond. Dat wil uiteraard niet zeggen dat het nu klaar is. Zonder ontwikkeling, geen toekomst; dus ook nu zullen we bezig blijven met het zetten van de puntjes op de i.

De 50 hotelkamers in de Villa die deze zomer onder handen zijn genomen, hebben een enorme upgrade gekregen met behulp van strakke meubels, frisse nieuwe kleuren en bijzondere accessoires.

De inrichting past bij het authentieke gebouw, maar is wel helemaal van nu. Er is bewust gekozen voor een andere stijl dan de gerenoveerde kamers in december, zodat wij onze gasten bij een volgend bezoek kunnen verrassen met een ander beleving van onze locatie.

 

 

tweets

RT @mijntjedonners : Lekker parkeren bij @Woudschoten . t.co/7nGsQyc9Ed

RT @oxygensegway : Blij met de goretex kleding voor deelnemers tijdens de segway tour vanuit @Woudschoten #horrorlente t.co/gX6FFhdPmd

RT @oxygensegway : Vanmiddag weer een segwaytour vanaf @Woudschoten door de bossen van Zeist. GPS route staat al in onze nieuwe @SuuntoBenel

Op woensdag 15 mei vindt de herkeuring #GreenKey @Woudschoten plaats. Ons doel: Goud! Spannend!

#MVO en #MBO een groot begrip bij @Woudschoten . Wekelijks houden we jullie op de hoogte van de belangrijkste gebeurtenissen op dit gebied..