Afgelopen woensdag vond bij Kinderdagcentrum De Berk in Zeist een proeverij plaats. Acht vrijwilligers van Woudschoten Hotel & Conferentiecentrum uit Zeist hadden deze georganiseerd.
De proeverij kwam voort uit een match die Maud Polman, begeleider bij De Berk, tot stand bracht met vertegenwoordigers van Woudschoten tijdens de Zeister Beursvloer.
De proeverij was een groot succes. Op verschillende plekken werd er iets te proeven aangeboden. De kok was enorm creatief aan de slag gegaan. Zo kon er geproefd worden van hartige en zoete schuim, smoothies, soep, broodjes, knakworst, ijs, enzovoorts. Kinderen én medewerkers, lieten het zich goed smaken.
Samen voor Zeist legt uit hoe dit leuke initiatief tot stand kwam en schreef een prachtige reportage van de dag. Klik hier voor deze rapportage.